Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Stare zarządy

2015/2016

  • Krystyna Gajczyk
  • Konrad Kijewski
  • Radosław Marcinkowski
  • Paweł Michalak
  • Damian Orlef
  • Kuba Pawlikowski
  • Agnieszka Sękalska

2014/2015

  • Krystyna Gajczyk
  • Bartek Kielak
  • Hania Kranas
  • Jan Kwaśniak
  • Tom Macieszczak
  • Damian Orlef
  • Paweł Samoraj

2013/2014

  • Damian Dąbrowski
  • Krystyna Gajczyk
  • Marcin Grudziąż
  • Marcin Kania
  • Barbara Karpowicz
  • Hanna Kranas
  • Anna Prokopczuk
  • Joanna Wiszowata
  • Marcin Ziombski

2012/2013

  • Martyna Kłos
  • Marcin Kosiński
  • Edyta Lasek
  • Anna Prokopczuk
  • Jakub Święcicki
  • Emilia Kulesza
  • Aleksandra Nowak
  • Antoni Szych

oraz kadra wspierająca:

  • Paweł Gora
  • Aleksander Jankowski
  • Maciek Jaśkowski
  • Rafał Rawicki
  • Grzegorz Skoraczyński
  • Adam Świtalski
  • Maciek Zdanowicz

2011/2012

  • Marcin Kosiński (przewodniczący I semestr)
  • Antoni Szych (przeowdniczący II semestr)
  • Martyna Kłos
  • Anna Prokopczuk
  • Edyta Lasek
  • Kamila Domańska
  • Aleksandra Nowak
  • Dariusz Grala

2010/2011

2009/2010

Studenccy Cz?onkowie Rady Wydzia?u

2008/2009

2006/2007

  • Bartosz Franaszek (przewodniczący)
  • Maciej Bereziński (wiceprzewodniczący)
  • Małgorzata Politowska
  • Marta Jarzyna
  • Pawel Konieczny

2005/2006

  • Ewa Wiórkiewicz (przewodnicząca)
  • Rafał Ryszard Rafalak (wiceprzewodniczący)
  • Bartosz Franaszek
  • Błażej Madejski
  • Maciej Obremski

2004/2005

  • Agata Niedolistek – przewodniczący ZSS WMIM UW
  • Grzegorz Olędzki – wiceprzewodniczący ZSS WMIM UW
  • Wiktor Gworek
  • Małgorzata Jankowska
  • Tomasz Kazana

2003/2004

  • Agata Niedolistek (przewodnicząca)
  • Stanisław Skowron (wiceprzewodniczący)
  • Małgorzata Jankowska
  • Wojciech Markowski
  • Grzegorz Olędzki
  • Jan Zakrzewski
  • Pełnomocnik ZSS WMIM UW do spraw organizacji obozu Zerowego: Marek Grabowski

2002/2003

  • Wojciech Moczydłowski (przewodniczący do czerwca 2003)
  • Stanisław Skowron (wiceprzewodniczący do czerwca 2003; przewodniczący od czerwca 2003)
  • Justyna Forysiak
  • Agata Niedolistek
  • Karol Środecki
  • Anna Włudarska (przewodnicząca WKS)
  • Pełnomocnik ZSS WMIM UW do spraw Sylwestra, Czerska i Zielonej Informatyki: Joanna Reda

2001/2002

  • Joanna Reda (przewodnicząca)
  • Wojciech Moczydłowski (wiceprzewodniczący)
  • Agnieszka Krajewska
  • Małgorzata Marta Opolska
  • Zuzanna Szymańska
  • Jakub Wojtaszczyk

2000/2001

  • Piotr Mularczyk (przewodniczący)
  • Joanna Reda (wiceprzewodnicząca)
  • Wojciech Buczkowski
  • Małgorzata Raszewska (sprawy kulturalne)
  • Zuzanna Szymańska (public relations)
  • Agnieszka Tarasińska (komisja stypendialna)

1999/2000

  • Piotr Mularczyk (wiceprzewodniczący)
  • Krzysztof Bielawski
  • Jarosław Kołakowski
  • Joanna Reda
  • Jan Słupski

1998/1999

  • Monika Tomaszek (przewodnicząca)
  • Krzysztof Bielawski
  • Marcin Dobrochowski
  • Mariusz Domański
  • Paweł Pacewicz
  • Robert Szawłowski

1997/1998

  • Michal Pencina (przewodniczący)
  • Marcin Dobrochowski
  • Robert Szawłowski
  • Monika Tomaszek
  • Piotr Wróbel

1996/1997

  • Magdalena Bajtlik
  • Anna Wesołowska
  • Lukasz Jaskólski
  • Michał Pencina
  • Jakub Kruszona-Zawadzki
  • Piotr Wróbel

1995/1996

  • Anna Ciupa
  • Stefan Dziembowski
  • Robert Maron

1994/1995

  • Stefan Dziembowski
  • Robert Maron
  • Marek Pycia

1993/1994

  • Krzysztof Konrad Zelechowski
  • Leszek Piotr Kowalczyk
  • Piotr Wojdyłło

i wielu innych :-)

Wyślij odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.