Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Dni adaptacyjne 2016

Drodzy Studentki, Studenci,

przygotowaliśmy na dni adaptacyjne dla Was specjalne atrakcje! Udział w nich jest mniej obowiązkowy od części oficjalnej, ale wciąż WYSOCE zalecamy pojawić się na nich.

Najprawdopodobniej w dniu 13 października po południu będziemy także organizować cykl dodatkowych szkoleń dla studentów pierwszego roku, których celem będzie pomoc w łatwiejszym rozpoczęciu studiowania. Szczegóły otrzymacie mejlowo.

Poniżej zamieszczamy plan części nieoficjalnej dni adaptacyjnych, jest w nich jeszcze kilka znaków zapytania, ale będą one sukcesywnie uzupełniane.

Czwartek, 29 wrze?nia 2016 r.

od oko?o 12:30-12:45, sala 4420 – popołudnie planszówkowe (informatycy po zakończeniu swoich spotkań mogą swobodnie dołączyć)

 

Piątek, 30 wrze?nia 2016 r.

15:00-… – zwiedzanie Warszawy, o ile nie będzie brzydkiej pogody
Zbiórka przed wejściem na wydział (o ile będzie dostatecznie ciepło). Proszę zabrać ze sobą bilety komunikacji miejskiej.  Wycieczka zakończy się grami i zabawami integracyjnymi na Polu Mokotowskim.

3 komentarze

  1. Lubie to!

  2. Czy w tym roku również są takie plany?

  3. Tak, w tym roku też będą dni adaptacyjne. Odbędą się dniach 28-30 września. Jest jednak prawdopodobne, że zmienią się poszczególne godziny spotkań lub forma niektórych zajęć. Na szczegóły musimy jednak jeszcze chwilę poczekać:-)

Wyślij odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.