Zamieszczono dnia 2 Cze 2021 w Warsztaty/Szkolenia/Konkursy

Broaden your mind with BCG Platinion

Zespół BCG Platinion zaprasza studentki i studentów zainteresowanych rozwojem swojej kariery, do udziału w webinarze organizowanym we współpracy z wydziałem Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

BCG Platinion jest firmą zajmującą się doradztwem strategicznym IT na skalę globalną. Konsultanci i Architekci IT wspierają klientów w procesach planowania, modernizacji i optymalizacji infrastruktury oraz rozwiązań IT. Pracują w finansach, energetyce, transporcie i wielu innych sektorach.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli niezwykłą okazję poznać pracowników BCG Platinion, którzy wprowadzą ich w świat doradztwa strategicznego w obszarze technologii. Opowiedzą o swojej pracy, różnorodnych projektach oraz doradzą co zrobić, by stać się częścią zespołu.

Na zakończenie webinaru zaplanowano konkurs z nagrodami – warto zostać do końca spotkania!

Termin spotkania: 10 czerwca, godzina 18.00.

Chęć udziału należy potwierdzić na stronie: http://on.bcg.com/Platinion_MIM_UW_2021

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku 10 czerwca, do godziny 12:00.

Link do spotkania zostanie przekazany w ciągu 3 dni od rejestracji.

Zapraszamy!