Zamieszczono dnia 19 Lis 2017 w Imprezy/Eventy

Popołudnie z poezją Jacka Kaczmarskiego

Drodzy Studenci i Studentki!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na trzecie już popołudnie z poezją Jacka Kaczmarskiego. Wspólne śpiewanie i granie jego utworów planujemy na 23 listopada o godz. 14.15 w pokoju studenckim (3210). Tego dnia ZSS MIM UW przygotuje dla Was przekąski i napoje. Zabierzcie ze sobą wszelkie instrumenty (lub nuty do pianina) i przybywajcie!

Śpiewnik, z którego w głównej mierze będziemy korzystać znajdziecie pod adresem http://gutowski.net/static/śpiewnik.pdf
Zachęcamy do przyniesienia urządzeń elektronicznych, które posłużą za czytniki, jak i śpiewników papierowych 🙂

Jeśli ktoś jest zainteresowany wydarzeniem i w dodatku potrafi grać na klawiszach, bardzo prosimy taką osobę o kontakt. Byłoby cudownie, gdyby udało się nam dołączyć je do śpiewu i gitary.

Wydarzenie na facebooku znajdziecie tutaj.
Do zobaczenia! 🙂