Zamieszczono dnia 26 kwi 2017 w Warsztaty/Szkolenia/Konkursy| 0 komentarzy

Droga na Harvard

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów na Harvardzie:

Wiele osób mylnie zakłada, że studiowanie w najlepszych zagranicznych uniwersytetach związane jest z barierą finansową. Otóż nie, wiele uczelni ma rozbudowane programy stypendialne. Aplikowanie na najlepsze uniwersytety zaczyna się jednak dużo wcześniej niż tuż przed samym momentem składania wniosków i trzeba się do tego dobrze przygotować.

Uczestnictwo w konkursie Droga na Harvard w znacznym stopniu pomoże zainteresowanym zrozumieć, jak takie przygotowania wyglądają, a laureaci konkursu, będą mogli liczyć na bezpośrednie porady i pomoc ze strony polskich absolwentów Uniwersytetu Harvarda, organizujących konkurs. Czworo laureatów nagrody głównej konkursu będzie miało nawet okazję osobiście w Bostonie poznać sam Uniwersytet, spotkać się z polskimi studentami oraz porozmawiać z osobami odpowiadającymi za proces przyjmowania i oceny aplikacji na tę uczelnię.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 maja. Wszystkie osoby zainteresowane powinny zajrzeć na stronę www.droganaharvard.pl lub na Facebook FanPage Droga na Harvard.

Powodzenia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.