Zamieszczono dnia 4 kwi 2017 w Warsztaty/Szkolenia/Konkursy| 0 komentarzy

Warsaw Insight Day – Goldman Sachs

Zapraszamy na Warsaw Insight Day – jednodniowe wydarzenie organizowane dla studentów pierwszego roku, które będzie okazją do poznania firmy Goldman Sachs  bliżej poprzez udział w warsztatach, panelu dyskusyjnym, rozmowy z pracownikami itp.

Szczegóły przesłane przez Goldman Sachs znajdują się poniżej:

Join us at our event:

Goldman Sachs Warsaw Insight Day

This one-day event will introduce first-year university students to a unique opportunity to interact with our professionals and receive tips and best practices for navigating the recruiting process. You will develop your strengths, build confidence and gain exposure to the many career opportunities across the Operations, Technology, Strats and Finance Divisions within the Goldman Sachs Warsaw office.

DATE: 15 May 2017

TIME: 10:30 a.m. – 3:30 p.m.

LOCATION: Goldman Sachs Warsaw Spire Office

REGISTRATION DEADLINE: 7 May 2017

To register, please visit our portal at My GS Events, search under “Warsaw” events to register for consideration.

Please complete 100% of your candidate profile, including uploading your CV, for full consideration. Early registration is recommended as we have limited number of places.

We hope to see you soon!

Goldman Sachs Campus Recruiting Team

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.