Zamieszczono dnia 28 Mar 2017 w Imprezy/Eventy

Popołudnie z poezją Jacka Kaczmarskiego

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugie już popołudnie z poezją Jacka Kaczmarskiego na naszym wydziale. Wspólne śpiewanie i granie jego utworów planujemy na 7 kwietnia. Tego dnia ZSS MIM UW przygotuje dla Was przekąski i napoje. Zabierzcie ze soą wszelkie instrumenty (lub nuty do pianina) i przybywajcie!

Śpiewnik, z którego w głównej mierze będziemy korzystać znajdziecie pod adresem http://gutowski.net/static/śpiewnik.pdf
Zachęcamy do przyniesienia urządzeń elektronicznych, które posłużą za czytniki. Dostępne będą też  śpiewniki w formie analogowej 🙂

Na ostatnim spotkaniu padł pomysł, by w przerwach od grania opowiedzieć kilka słów na temat powodu powstania czy znaczenia niektórych utworów Jacka, co też postaramy się uczynić.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia w popularnym serwisie społecznościowym facebook tutaj.