Zamieszczono dnia 25 mar 2017 w Warsztaty/Szkolenia/Konkursy| 0 komentarzy

Daftcode – Ruby on Rails w praktyce

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu programowania w RoR organizowanym przez Daftcode:

Wiemy, że Ruby on Rails nie jest tematem, który często pojawia się na wykładach z programowania. Wiemy też z kolei, jak bardzo jest to poszukiwana specjalizacja na rynku pracy. Dlatego też wychodząc temu naprzeciw zapraszamy na „Ruby on Rails w praktyce” – czyli nasz nowy cykl bezpłatnych zajęć dla studentów, podczas którego będziecie mogli od podstaw zapoznać się z programowaniem w RoR!

PIERWSZE ZAJĘCIA – WPROWADZENIE
(WYKŁAD OTWARTY DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH)

Na początek wprowadzimy Was w świat Ruby’ego – zapoznamy Was z bazą tego języka oraz przedstawimy, co odróżnia go od innych i dlaczego warto nauczyć się w nim programować. Przedstawimy podstawową strukturę Rails’ów oraz pokażemy, jak w łatwy sposób można stworzyć w nich prosty projekt. Opowiemy dokładniej też o tym, czego będzie można się nauczyć podczas kolejnych zajęć i zaprosimy Was do aplikowania na praktyczną część kursu.

Data: 30.03. (czw)
Godzina: 17:45
Miejsce: s. 110a, PJATK (Koszykowa 86, 02-008, Warszawa)
Prowadzący: Piotr Kruczek, Daftcode

Jak się zapisać?
Aby zapisać się na pierwsze zajęcia wprowadzające, należy wypełnić krótki formularz do 24.03.: http://bit.ly/RoR_workshop

KOLEJNE ZAJĘCIA – „RUBY ON RAILS W PRAKTYCE”
(6 PRAKTYCZNYCH ZAJĘĆ DLA GRUPY MAX 30 OS.)

Celem naszych praktycznych zajęć będzie stworzenie aplikacji do skracania linków (na zasadzie https://bitly.com/). Dowiecie się więcej między innymi o:
– architekturze MVC
– integracji z relacyjną bazą danych
– kompleksowym tworzeniu własnej aplikacji webowej

Daty: 6.04., 13.04., 20.04., 27.04, 11.05., 18.05.
Godzina: 17:30
Miejsce: s. 217, PJATK (Koszykowa 86, 02-008, Warszawa)
Prowadzący: Piotr Kruczek, Daftcode
Zapisy na praktyczną część kursu: dostępne po pierwszych zajęciach

Zapraszamy!
www.daftcode.pl

Wydarzenie na Facebooku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.